Reiki Master Trainer - Reiki Teacher
BioEnergy Master Trainer
The Inner Sciences Master 
Access The Bars
World Pranic Healing Foundation Member
Shambala Energy

AYSEL DOĞAN İNAN

        Sağlık sektöründe yöneticilik yaptığım sırada, tanıştığım REİKİ ile Evrensel Enerji yolculuğuma, KURTULUŞ YOLU (mavi ışık enerjisi) eğitimlerinin yanı sıra, Ra-Sheeba, PRANİK ŞİFA, GEÇMİŞ YAŞAM şifalandırma, BİLİNÇALTI, DEĞERLİ TAŞLAR ve OBJE kodlamaları, BİOENERJİ, ALAN TARAMA ve ALAN DENGELEME eğitimleri ile pekiştirerek devam etmeye karar verdim.

        2000 Yılından bu yana, ailem ve yakın çevreme aktardığım Evrensel Enejiyi, hiç tanımadığım insanlarla tanıştırma hayalim, İzmir'de Evrensel Yaşam Enerjisi Kişisel Gelişim Merkezini kurmam ile birlikte gerçeğe dönüştü.

Reiki Master Trainer - Reiki Teacher
BioEnergy Master Trainer
The Inner Sciences Master 
Access The Bars
World Pranic Healing Foundation Member
Shambala Energy

SEVAL ARGIÇ

        21 Yıllık sağlık sektörü geçmişimden ve deneyimlemiş olduğum hastalıklardan sonra artık Evrensel Enerji ile daha yakından ilgilenmem gerektiğini anladım. Daha önceleride içimde var olduğunu bildiğim Evrensel Enerjiyi kullanma yeteneğimi 2000 yılında enerjinin bilimsel yöntemlerini öğrenerek başladım ve bir dizi eğitimlerden sonra Evrensel Enerjinin ne kadar önemli olduğunu artık biliyordum. Kızımda da aynı şifacılık kodu vardı. Henüz ilkokula giderken duru görüleri vardı ve bu sebeple eğitimlerimizi birlikte devam ettirerek, birlikte tamamladık. İlk yıllarda ailemize ve arkadaşlarımıza eğitimler vermemiz, kendimizi daha da geliştirmemizi sağladı ve enerji ufkumuzunda genişlemesine sebep oldu. Benim hastalanma ve iyileşme sürecim bize, daha farklı düşünmeyi ve daha farklı görmeyi öğretti, bunun için Allah'a sonsuz teşekkür ediyorum. Bir çoğumuzun içinde varolan ama günyüzüne çıkarmadığımızı yada nasıl çıkaracağımızı bilmediğimiz Evrensel Enerji yi nasıl kullanacaklarını onlara öğretmemiz gerekiyordu ama şifacılık yetisi olmayanlarada bizler yardımcı olarak onların hayata tutunmalarına vesile olduk. Bunca yıl içerisinde binlerce kişiye, bireysel uygulamalar, toplu meditasyonlar ve toplu eğitimler ile fayda görmelerine sebep olduğumuz için şükürler olsun! Onlar için zamanı gelmişti ve şifalandılar, Sizin zamanınız gelmedi mi?

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

© 2012 Evrensel Yaşam Enerjisi - Sonsuz Işık ®